מלאו את הטופס ואשוב אליכם בהקדם :

נעלי עקב לנשים – טיפים לחורף המתקרב

אוהבות לצאת לעבודה ולבילוי בנעלי עקב ? ובכן, אתן לא היחידות. נשים רבות חובבות נעלי עקב ונועלות אותן בכל פעם שהן יוצאות מהבית. אך כאשר מתקרב החורף ועמו הגשמים והבוץ, הליכה בנעלי עקב עלולה להיות חוויה לא נעימה, הכוללת את הריסת הנעליים ואף הצטברות בוץ ולכלוך על הנעל. כך, במקרים רבים אתן נאלצות לזרוק את נעלי העקב היפות שאתן כל כך אוהבות, רק בגלל שנעלתן אותן בחורף. אז מה עושים ? האם יש דרך עדיין לנעול את נעלי העקב שלכן בחורף מבלי לזרוק אותן במהלך העונה ? במאמר זה ניתן לכן טיפים ונסייע לכן בדיוק בנקודה זו.

נעליים להחלפה

כאשר אתן יוצאות בבוקר לעבודה, מומלץ לנעול נעליים שטוחות, נוחות וכמה שיותר ישנות ובלתי אהובות באוסף שלכן. את נעלי העקב קחו עמכם בשקית ניילון וכאשר תגיעו לעבודה, רק אז הסירו את הנעליים הישנות ונעלו את נעלי העקב שלכן. את הנעליים הישנות הכניסו לשקית ובסוף היום שוב בצעו את ההחלפה. כך, במהלך יום העבודה עם הלקוחות והקולגות, תהיינה מטופחות עם נעלי העקב האהובות עליכן ובדרך הלוך וחזור, כאשר איש לא יראה אתכן תנעלו נעליים, אשר גם אם יינזקו- זה לא יהיה אסון.

נעלי עקב באופן קבוע במשרד

דרך נוספת ליהנות מנעילת נעלי עקב הינה פשוט להגיע לעבודה באותן נעליים נוחות וישנות ולשמור זוג אחד של נעלי עקב במשרד. קיים מגוון רחב של נעלי עקב לנשים, כך שאם בא לכן, אתן יכולות מדי פעם להחליף את אותו זוג נעליים המחכה לכפות רגליכן בקוצר רוח, תחת השולחן.

נעלי עקב לנשים סדרה 6000 נעלי מורן

להימנע מעקבי סטילטו

עונת החורף איננה עונה טובה עבור צעידה בנעלי עקב סטילטו. העקב שלהן חודר בוץ בקלות והנעל מתלכלכת במהרה. כמו כן, קל מאד להחליק עם נעלי עקב סטילטו, כיוון שהן אינן יציבות. צעידה על מדרכה רטובה וחלקה עלולה לגרום לכן להחליק ולהיפצע. או לחלופין, להחליק ולשבור את העקב. לכן, מומלץ בעונת החורף, לנעול נעלי עקב רחב ונמוך יחסית, אשר ייתן לכן אחיזה יחסית חזקה בקרקע וימנע מכן להחליק. וכטיפ חשוב לסיום, במידה ואתן יוצאות לבילוי ואין באפשרותכן ללכת עם נעליים להחלפה, השתדלו לצאת מוקדם יחסית, כך שתמצאו מקום חניה קרוב למקום הבילוי. כמו כן, מומלץ לקחת עמכם מטרייה. ברוב מקומות הבילוי יש בכניסה מקום לתליית מעילים ומטריות. כך, גם תנעלו את נעלי העקב האהובות עליכן וגם תיהנו מכל רגע.